Bizi izleyin


 
Creo Elements/Direct Modeling,  gelişmiş, direk modelleme bazlı, 3 boyutlu bir makine mühendisliği katı modelleme sistemidir. Direk Modelleme teknolojisi, yeni bir tasarım teknolojisidir. Piyasada çokca bulunan "tasarımın geçmişine sıkı sıkı bağlanmış" (History Based Systems) diğer tasarım sistemlerinden farklı olarak, direk modelleme sistemleri,  katı modellerin her an, hiç bir kısıtlamaya bağlı olmadan kullanılmasını ve değiştirilmesini sağlar.
Tasarım Geçmişine bağlanmış eski tip modelleme sistemlerin en büyük sorunu, sonradan modelde yapılacak değişikliklerin sorun çıkarmasıdır.

Bunun dışında diğer tasarım yazılımlarından gelen modellerin de okunmasında çıkan sorunlar direk modelleme sistemlerinde bulunmamaktadır.
Yazılımın yüksek çözünürlü ve hibrid yapılı analitik ve serbest yüzey geometrisi tasarımların çok hassas olarak üretilmesini sağlar.
Modeling, entegre çalışan Bilgisayar Destekli Üretim (CAM, Computer Aided Manufacturing), Sonlu elemanlar analiz (FEA, Finite Element Analysis) ve Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE, Computer Aided Engineering)  paketleri ile de desteklenmektedir.

Değişik "Creo Elements/Direct" çözüm paketleri, ürünlerin değişik kombinasyonlarını içermektedir: